GC15B51

.:expressionless:

Hele, mio, nechceš ještě chvilku počkat s tím zakládáním? Po dvou nalezených keších máš pocit, že víš, jak nejlépe kešku vybavit, uložit, zakrýt, …?

Očividně máš ještě rezervy, když ani nevíš, jak ji dát k publikování. To mimo jiné znamená, že jsi ani nečetl wiki, na kterou máš odkaz v horní liště.

Já ti nepomůžu a doufám, že ostatní taky ne, aby tě to donutilo si tu wiki projít a dovědět se o geocachingu něco víc.

Neber to, prosím, jako buzeraci, ale jako dobře míněnou radu pro tvoje dobro.