[cache]GC15D78[/cache]
Během příštího týdne dojde k přesunu na čistější místo.
no tak přemístěná je; jestě přeměřím zaměření a enable asi v pondělí…
(jo, vím že to nikoho nezajímá xD )
Koukám ti tam různí exoti vesele downtradujou a rozkrádají jízdenky.. Seřveš je aspoň? ![]()
Koukam, ze tu mam archivni tema. :)) Tak abych dostal jeho vyznamu - prepracovan listing a kes byla (asi naposledy) obnovena, kdo nema, lovte.