Pokud by měl zájem někdo z BB Centra nebo okolí získat podklady pro vyřešení této keše, tak zítra dopoledne bych mu je mohl (nejlépe někde kolem budov A nebo D) předat.
To snad není tak těžké najít si je na netu… nebo jo? Teď by se mi spíš hodilo pár nápadů pro "Prahu stověžatou" ![]()
To možná jo, ale ten film stojí za to vidět ![]()
To určitě, neznal jsem ho a pak jsem se fakt bavil ![]()
To opravdu nikdo nechce to DVD? To už jste to všichni viděli? Je pořád k dispozici B)
A proč nejdou Sobikovi místo ke kovaříčkovi rovnou ke kovářovi? Co potřebujete? (nejlépe přes profil)