Hledám společnost pro odlov GC190HJ (Za patologem z kopce 2)… Díky.
Nechceš to nechat na některý víkend, až budu v DC? ![]()
No a jak to teda vidíš s návštěvou Děčína?
DC navštěvuji (kromě 2 následujících víkendů) pravidelně, bo tam bydlím :), takže pak by neměl být problém se domluvit.