GC1GG9Y Albrechtické sedlo - disabled - opět v provozu!

Stage 1 této jednoduché multinky zmizela. Ukradena nebo spadlá, nevím. Příští týden se pokusím zjednat nápravu.
Oli

Jestli je 1.stage je ukradena nebo spadlá je v tuto chvíli úplně jedno, neboť cesta k finálce je tak zapadaná a zavátá, že musíme počkat na jaro.:smiley:

Keška je opět v provozu!
Stage 1 je na svém místě a sníh pod náporem stále teplejších paprsků Sluníčka utěšeně taje.