[quote]
Varouch napsal/a:
sovidoupe: Nelibi se Ti kecy na foru? Nechoď sem, nečti to, nepiš sem ![]()
jak vidno varouchu, neměříš stejným metrem…
tak já také přidám, nelíbí se ti můj listing? tak na můj keš nechoď, a nepiš tam své negativity ![]()
[quote]
Varouch napsal/a:
sovidoupe: Nelibi se Ti kecy na foru? Nechoď sem, nečti to, nepiš sem ![]()
jak vidno varouchu, neměříš stejným metrem…
tak já také přidám, nelíbí se ti můj listing? tak na můj keš nechoď, a nepiš tam své negativity ![]()
To Slavek_CZ a Taybon: Navrhuji z listingu smazat ty vsechny write note a nechat tam jen odkaz na toto vlákno. Souhlas?
P.S.: Ne že bych se za svoje příspěvky styděl. Ale fakt lepší nespamovat listing.
[quote]
Taybon napsal/a:
No hele, tuhle hru můžem hrát docela dlouho
:
Nelíbí se Ti, že píšu, že když se ti nelíbí kecy na fóru, tak tam nemáš chodit? Tak sem nepiš, že když se mi nelíbí Tvůj listing, tak na Tvůj keš nemám chodit! :-)))
Myslím, že když už něco někam píšeš, tak by jsi mohl dodržet takové běžné konvence, že na začátku věty se píše velké písmeno a že text, pokud je dlouhý, smysluplně formátujeme do odstavců.
Je sice pravda, že spousta kecalů stejně listingy nečte, ale prostě se to tak dělá a strukturovaný text pak vypadá lépe.
má tohle smysl? taková diskuse je pro mne ztráta času, sám velmi dobře víš, co jsem tím myslel.
hold nejsem tak dokonalý jako někteří borci a listing je podle toho udělaný. mě vyhovuje, pokud někomu ne, je to jeho problém ![]()
lovu zdar
to kolombo
máš pravdu, jsem deformován rychlým psaním, takže neřeším gramatiku…
Vlastní medicína Ti nechutná? Používal jsem jen Tvoje argumenty…
Tak piš pomaleji a pořádně ![]()
Vavrouch: všimni si, že sem už taky skoro vůbec nepíšu, kolikrát začnu něco psát a pak si uvědomím, že mě vlastně hádky nebaví a celé to bez odeslání smažu.
Hlavní je, že jsem ani nenapadal tebe, obecně mi totiž vadí kecy a rejpání. Nestojí keš za nic, stačí zmínka v logu, ale hon na "čarodějnice" ve jménu zlepšení úrovně keší je blbost. Vrchol blbosti je pak chytání za slovo, aby dotyčný měl pocit, že v diskusi vítězí.
Souhlas, smazáno z listingu, nemám s tím problém…
No, "argumenty" typu "něco je blbost" a "nejhorší jsou kecy" jsou fakt dobrý. Kdyby ses držel tématu. Napsal jsem, že listing stojí za starou belu. A už to jelo… Proč by se to nedalo zlepšit u této cache? A když se to tady zlepší, tak i jinde může. Zlepší se úroveň. Proč je to blbost? Nechápu, že mě tady hystericky napadáte bez nějakých konkrétních argumentů.
Jo a komu komolíš jméno, Ty sovíjoudo ![]()
Mě do toho nepleťte. B)
Pardon za tu starou bellu ![]()
Navrhuji zřídit Geopolicii, která bude monitorovat a tvrdě postihovat autory "odfláknutých" listingů a keší, rovněž i nedostatečně kritické betatestery a časem se jistě může zaměřit i na samotné Reviewery !!! ;-D
Lidi mějte rozum, vždyť je to jenom zábava, ne???
Taky dobrej argument. ![]()
Kein Stress. Ač se to Taybonovi zdá, nikdo po něm nejde :-))
Kdybys raději napsal něco k věci, jako třeba jestli je ten listing v pohodě nebo není a proč.
A proč Ti tak vadí?
Každému vyhovuje něco jiného. Někdo si rád přečte úhledně zpracovanou slohovou práci, někdo má rád obrázky, někdo listing vůbec nečte a hlavně - každý udělá takový listing na který mu stačí jeho počítačové schopnosti ![]()
Už to tady bylo napsáno několikrát a já se k tomu názoru připojím:
Pokud mě keš nezaujme (ať už kvůli listingu, nebo kvůli umístění), tak ji ignoruju…
Každý má rád něco jiného a každý si v téhle hře najde to, co má rád - v tom je její krása, ne? ![]()
No tak vadí mi obecně šlendrián. Tj. když jde něco udělat pořádně resp. aspoň trochu hezky a s rozumem, tak proč to dělat blbě a lajdácky?
Já Ti neberu názor, že ignoruješ nezajímavé keše. Já je neignoruju a snažím se aspoň napsat názor, že se mi nelíbí. To je totiž to jediný, co s tím můžu dělat, když to chci změnit.
Obecně na to mám ten názor, že blbá cache se šíří "geometrickou" řadou. Pak se všichni oháněj tím, že "je spousta horších keší". Mě by se na tý hře líbilo, kdyby blbejch keší bylo minimum, aby měl člověk radost z každý, kterou najde. No a jelikož to tak není, tak se s tím snažím něco dělat.
[b]Je na čase tuto "plodnou" diskuzi ukončit - řešení stejně nenajdete, takže nejlepší, když necháte každého, aby si tuto hru hrál po svém.
AJFA[/b]