Dalsi geoprehistoricka keska je fuc[:(] Pokusim se ji co nejdrive obnovit.
Kdyby se nasel dobrovolnik z rad Berounskych geokeseru, ktery by chtel na Ded zaskocit s novou pixlickou byl bych moc rad.
Predem dik za pripadnou pomoc.
Dalsi geoprehistoricka keska je fuc[:(] Pokusim se ji co nejdrive obnovit.
Kdyby se nasel dobrovolnik z rad Berounskych geokeseru, ktery by chtel na Ded zaskocit s novou pixlickou byl bych moc rad.
Predem dik za pripadnou pomoc.
Keska na Dedu je opet nazivu. Je trochu posunuta na skrytejsi misto a je to vetsi micro. Diky ATIP a V&F family za ochotu pomoci.