Podebrady po delsi odstavce, zpusobene povodni, zase ziji.
Tak to jsem opravdu rád, sem se moc těším. Ale Milane, že ti to trvalo:)), od té doby byly další dvě povodně :)))
On to asi tušil. Znáš to - práce kvapná, málo platná… Příští povodeň bude až na jaře 2009, do té doby máme čas ![]()