GCR2KT

Ahoj,
budu se vyskytovat pobliz teto souradnice, nechcete tam nekdo odvezt nejakou mici ci TB?

    Michal

No možná bych, tam chtěl dovézt svýho lizarda, ale nevím, jak to ho dopravit.

Jsem na emailu, pripadne napis, cas na rozmyslenou je do 3.-5.3.
akryxATseznam.cz

Toulá se mi po Americe TB celkem bych byl rád kdyby se zase vrátil domů:-) pokusím se ho nějak pohonit a do Dalasu dostat;)

Tak akce Enika http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=887207 chce domů byla zahájena. Za půl měsíce musí urazit kolem 2000km…už se jí povedly celkem zajímavý kousky, tak uvidíme jestli to dopadne i tentokrát! Každopádně jestli se vrátí do ČR tak to bude SKVĚLÍ.

Tak uvidime, budu to sledovat a snad se neco zadari :slight_smile:

Michal

Muj TB Fishbone (TB1CP92) Travel Bug Dog Tag - Fishbone II. je na ceste do Evropy, ale je nahore pobliz Chicaga..tak kbyby jsi jel "nahodou okolo" muzes ho opet popovezt :D:D

Cus :slight_smile:
Jako by nestacily ty zmatky co jsem zpusobil s Shaunou a eventikem :slight_smile:
No budu jen v Dallasu, ale asi vicekrat, tak treba se tam nahodou vyskytne a tak bych pak udelal prevoz.

Michal

Tak o5 po 1.11. se budu chvili pobliz vyskytovat okolo GC108BC. Nechce nekdo dopravit do USA nejake TB ci GC?

        Michal