Se zalozenim kese GCR5WW “Top of CZ-SNEZKA” se rysuje prilezitost ze by nekdo mohl zkontrolovat situaci kolem zatim neaktivni kese.
V kvetnu jsem zakladal kes na Snezce, ale hustota obyvatelstva me presvedcila ze tam to byt nemuze.
Naplanoval jsem tedy multi. Konecnou kes jsem fyzicky umistil k lanovce na Ruzove hore. Pri jejim zamerovani me odnekud sledovala a behem 3 minut i perlustrovala policie v civilu. Nevim jestli kes dodatecne nevyhmatli, tak jsem ji radeji ani neaktivoval. Pokud nekdo budete mit cestu kolem, mrknete na N50 44.163 E15 44.378.] Wr gb nfv 5z bq ynivprx i cebuyhoav i geniangrz oeruh h fgebzh.
Jestli ji tam nechali, mohlo by to byt FTF Diky za info.