GCS Team: 300!

Kolegové z GCS Teamu dnes pokořili třetí stovku a hned rázně vykročili ke čtvrté [Y]. Gratulujeme [W] a přejeme stále ostrou šipku a nabité baterie v přístrojích!

Ivo a tým

P.S. Marku, neříkal jsi, že po dvoustovce zvolníš [sn]? Kterej diletant ti dal řidičák [:@]? Brzda je uprostřed a ne vpravo [;)]!!!

Taky se připojujeme s gratulací!!!  A ať se daří i dál! (Jinak ještě dodatečně díky za tu platbu!).

Jarní počasí vás pěkně nakoplo kupředu. Přeju at to baví celou rodinu, stejně jak doposud.[Y][Y][Y][Y][Y]

Blahopřejeme, blahopřejeme, v červnu splnil úkol na tento rok. S těma brzdama má opravdu nějaký problém!!! Takže kolik zní nový letošní cíl?[Y]

I z Hané posílám gratulaci k pěkné metě!!!

Velká gratulace a díky za pěkné kešky!