Jelikož jsem našel již 2x během dvou týdnů cache venku z úkrytu a dnes jsem zjistil, že to mají na svědomí malí partyzáni, tak jsem cache přemístil co nejdál to šlo.
P.S. nasel jsem zbraně partyzánů a taky jim je trošku poházel. o:-)))
Jelikož jsem našel již 2x během dvou týdnů cache venku z úkrytu a dnes jsem zjistil, že to mají na svědomí malí partyzáni, tak jsem cache přemístil co nejdál to šlo.
P.S. nasel jsem zbraně partyzánů a taky jim je trošku poházel. o:-)))
:o)))))))))))))))))))))))))))) To si mě fakt pobavil :o)
Když jsem hledal Mustangy já, byl tam mizernej signál, tak snad je teď schránka na lepším signálu ;o)