Bohuzel zmizela nase beruska:(. O vikendu 24.-26. tam zajdeme, ulozime zatim klasickou krabicku aby tam neco bylo nez se nam opet podari vyrobit novou berusku.
Uz je v pohode;)
Bohuzel zmizela nase beruska:(. O vikendu 24.-26. tam zajdeme, ulozime zatim klasickou krabicku aby tam neco bylo nez se nam opet podari vyrobit novou berusku.
Uz je v pohode;)