Asi se to Dapemu nebude libit, ale citim povinnost upozornit ostani geocachery, kteri se budou stejne jako ja honit za timto FTF, ze primo u cache je pravdepodobne zmije. Ja jsem kvuli ni dnes zdolavani FTF vzdal, spis by se to ale dalo nazvat uprkem. Podle souradnic sedi primo na cachi. Takze jestli se tam vydate tak pozor!
Ono tech zmiji je vubec hodne. Nejen letos. To, ze sedela primo na tom miste, neznamena, ze tam bydli. Ale obecne, v prirode, nestrkejte ruce do vsech der, aniz byste tam videli. Take proto nemam rad skryse, kde se musi strkat ruka do xx der a poslepu prohrabnout …
Nicmene zmiji kousnuti pro normalniho jedince nepredstavuje vazne nebezpeci, ja bych asi ani nesel k doktorovi. Mozna pro klid duse zatelefonoval a den se vice sledoval. (to rozhodne ale neradim, jen uklidnuji)