Obnovil jsem cache "Pod Snezkou", ale pozor!!! zmena souradnic, tak prosim kazdeho kdo se tam chysta, aby si zapsal nove souradnice aktualni k datu 16.08.2007, dekuji. Dale bych chtel poprosit o peclive maskovani, at nam cache dlouho vydrzi, diky moc Loxar_Cz
Jo jo, tahle informace by byla super o 7 hodin dříve…![]()
Tak to me moc mrzi
. Skoda ze jsem nebyl rychlejsi, no snad se jeste nekdy na Snezku podivas ![]()