GCY73C Pod Snezkou enabled

Obnovil jsem cache "Pod Snezkou", ale pozor!!! zmena souradnic, tak prosim kazdeho kdo se tam chysta, aby si zapsal nove souradnice aktualni k datu 16.08.2007, dekuji. Dale bych chtel poprosit o peclive maskovani, at nam cache dlouho vydrzi, diky moc Loxar_Cz

Jo jo, tahle informace by byla super o 7 hodin dříve…:smiley:

Tak to me moc mrzi :frowning: . Skoda ze jsem nebyl rychlejsi, no snad se jeste nekdy na Snezku podivas :wink: