Dle zpravy M@xe (ktery tuto cache jiz nalezl) a prubeznych zprav od neuspesnych velikonocnich hledacu se zda ze cache byla ukradena
. Vzhledem k tomu ze je to z Prahy “trosku z ruky” a preplnenemu programu nebudu s nejvetsi pravdepodobnosti schopen cache obnovit drive nez v polovine kvetna. Vsechny kdo se na cache v nejblizsi dobe chteli vypravit tedy zadam o strpeni…