GCYTG6 Synagoga Ustek - hledá se zájemce o adopci

Autor výše zmíněné kešky se o ni už nemůže starat a keška by musela do archivu, čili pokud je někdo z okolí Úštěku a měl by zájem kešku převzít, ať to napíše k ní do logu. Díky.

odkaz na listing: [cache]GCYTG6[/cache]

Koukám, že inzerce už je na světě. Hledal jsem, kam napsat nabídku k adopci a ono už je to tu.
Díky! :slight_smile:

Služba reviewerů geoveřejnosti, že :). Aneb když jsi nevěděl, jak zájemce sehnat, tak proč bych ti nenastínil cestu. No doufám, že se tedy někdo najde a že jsem kešku nevzkřísil zbytečně, pokud ne.

Bydlím 4 km od Úštěku a zrovna jsem si říkal, že je škoda, když tam není žádná keška. Vzhledem ke svému zelenému kontu se nechci o adopci přetahovat se STECHY TEAMEM. Přesto se nabízím

Výborně, zájemce se našel, čili mise splněna, vlákno uzamčeno :). Díky.