Autor výše zmíněné kešky se o ni už nemůže starat a keška by musela do archivu, čili pokud je někdo z okolí Úštěku a měl by zájem kešku převzít, ať to napíše k ní do logu. Díky.
odkaz na listing: [cache]GCYTG6[/cache]
Autor výše zmíněné kešky se o ni už nemůže starat a keška by musela do archivu, čili pokud je někdo z okolí Úštěku a měl by zájem kešku převzít, ať to napíše k ní do logu. Díky.
odkaz na listing: [cache]GCYTG6[/cache]
Koukám, že inzerce už je na světě. Hledal jsem, kam napsat nabídku k adopci a ono už je to tu.
Díky! ![]()
Služba reviewerů geoveřejnosti, že :). Aneb když jsi nevěděl, jak zájemce sehnat, tak proč bych ti nenastínil cestu. No doufám, že se tedy někdo najde a že jsem kešku nevzkřísil zbytečně, pokud ne.
Bydlím 4 km od Úštěku a zrovna jsem si říkal, že je škoda, když tam není žádná keška. Vzhledem ke svému zelenému kontu se nechci o adopci přetahovat se STECHY TEAMEM. Přesto se nabízím
Výborně, zájemce se našel, čili mise splněna, vlákno uzamčeno :). Díky.