Po dlooooooouhé době jsem se dostal k tomu, abych obnovil finálovku na Sifonu (je na trochu jiných souřadnicích než bývala původní, takže došlo ke změně posledních 2 vzorečků).
Vložil jsem tak jeden TB, tak doufám že ho někdo zase vysvobodí…
ZCh
Po dlooooooouhé době jsem se dostal k tomu, abych obnovil finálovku na Sifonu (je na trochu jiných souřadnicích než bývala původní, takže došlo ke změně posledních 2 vzorečků).
Vložil jsem tak jeden TB, tak doufám že ho někdo zase vysvobodí…
ZCh