NO myslim si, že když přihodíte 500 tak vám béda gps nedá, navíc ty gps sou uplně nový, originál zabalený, a dokonce i se záručákama
Tak uz si to rozmysli, v predchozim vlakne bylo napsano ‘bez zarucaku’, a mimochodem, proc mame dalsi vlakno?
NO a neni to jedno jaký máme vlákno, jde o to co je uvnitř, Já sem to nevěděl že to je i se záručákama, nemam je doma. Nicméně tedka sou se záručákama, prostě jako kdyby si jí před minutou přines s obchodu. a myslim že ty ceny odpovídaj celkem
Ja to vim
Prozradil mi to Maty… :o)))
cože? Geko 201 už je prodaná, takže vídíte že neprodejný to za ty moje ceny není, takže kdo chce ještě tu 101??? a nebo topo čr za 1500