Geko

Ahoj, rad bych si vytiskl do logbooku takove to kulate logo se 2ma jesterkami. Muze mi ho prosim nekdo poskytnout v tiskove kvalite a se souhlasem k pouziti ? Uvazuju i o podobnem geotricku. Diky

fifo, ta ikonka existuje jen 100x100 pixelu velika. chystas se to tisknout na zazehlovacku?

Napadlo me to …