Ahoj, rad bych si vytiskl do logbooku takove to kulate logo se 2ma jesterkami. Muze mi ho prosim nekdo poskytnout v tiskove kvalite a se souhlasem k pouziti ? Uvazuju i o podobnem geotricku. Diky
fifo, ta ikonka existuje jen 100x100 pixelu velika. chystas se to tisknout na zazehlovacku?
Napadlo me to …