Generovani statistik na dve kliknuti

Ahoj vsem,
udelal jsem si program na generovani statistik s mapami. Nechci nic sloziteho (jako GSAK) a chci, aby to fungovalo rychle a jednoduse. Na par kliknuti je cela statistika hotova. Info o programu je zde (http://software.macek.cc/GSBuilder.php) a ukazka statistiky zde (http://www.geocaching.com/profile/?guid=86fb79cc-920a-41fb-93a7-18d38148236e). Program je samozrejme gratis.:wink:

Pokud budete mit nejake napady na vylepseni nebo kritiky, tak je klidne hrnte sem do fora.

Zdravi David

tak jsem na to kouknul a jestli jsou ty statistiky generovatelné tak jak se píše na pár kliknutí, tímhle prográmkem, tak je to super. Škoda, že jsem nenašel popis v češtině, ale jen v angličtině, ale snad jsem to pochopil správně, že stačí stáhnout soubor s nalezenými kešemi a v podstatě je to vše. Jen nechápu tu pasáž s touregistrací mapy. Docela se mi líbí ta mapa evropy, s kešemi, já jí mám taky ale jen tu klasickou se zabarvenými zeměmi. Tohle je ale hezčí.
Vyzkouším, uvidím, zhodnotím. Díky.:slight_smile:

Zkouším a líbí se mi to… GSAK používám ale tohle mi stačí a je to jednodušší. Jen hned jeden nápad na začátek. Mohlo by to umět otevírat rovnou ZIP soubor.

Jinak super, něco takovéhleho jsem hledal už dlouho.

Díky.

Ta mapa funguje tak, ze program si z meho webu stahne vsechny kalibracni soubory pro aktualni mapy. Pak profrci seznam souradnic kesek a kazdy bod prekonvertuje do souradnice na mape. Pri generovani statistik nebo stisknutim specialniho tlacitka se pak seznam vsech prekonvertovanych souradnic odesle na muj web, kde se pri zobrazeni statistky generuje mapa.

Konverze z GPS souradnice na bod na mape se schvalne nedela na mem webu, protoze by to bylo casove narocnejsi a musel bych tam ukladat vice dat. Vzhledem k tomu, ze blizke kesky jsou na mape zobrazeny v jednom bodu, redukuje toto reseni i mnozstvi prenasenych dat.

Ps: pokud chcete pouzivat mapy, je potreba se registrovat na mem webu gc.macek.cc. Pri registraci zvolte symbol, ktery se bude na mape zobrazovat v mistech nalezu.

Ps2: ten zip snad taky pujde, mrknu na to, diky za tip.

Ještě mě napadlo… texty co se píší ve statistice tahat z nějakého txt souboru. Každý si je potom bude moci oeditovat jak chce.
Na webu jsem nepřišel jak lze změnit symbol na mapě vybraný při registraci.
Jinak super… mám novou hračku… už vyrábím vlastní css styl. B)

Pekna myslenka, ale trosku pracna. Uvidime.

Klikni na svuj login a dostanes se do editace profilu.

Jestli chces, tak mi ho pak posli a ja ho vrazim do baliku.

Jeste jeden komentar - souradnice domova je treba zadat jako realna cisla s desetinnou teckou. Konvertovat z GPS formatu lze zde:
http://www.geocaching.com/wpt/

stále mám problém s loginem, nějak mne to stále nechce přihlásit… I když jsem se zkusil zaregistrovat ještě jednou. Jinak super.

Jsou dve moznosti. Bud nemas zapnuty cookies nebo mas spatne heslo. Ted jsem zalozil gggggg s heslem gggggg a funguje to dobre. Co ti to hlasi?

A nebo jsem prave objevil treti moznost - chyba v programu. Neumi to pracovat s velkymi pismeny v loginu. Dam to do poradku…

Ještě lepší (pro lenochy jako já) http://www.geocaching.com/my/home.aspx a tam jen překliknout na Decimal Degrees.

koukam na to a vzpomnel jsem si na prastare tohle: http://www.logicweave.com/cachestats.html
rozhodne to teda neudela mapu :slight_smile: mozna to umi zase neco jineho - anebo ne, netusim. prozkoumejte si to, treba v tom neco drime, co by dave vyuzil jako inspiraci :slight_smile:

http://www.geocaching.com/profile/?guid=67928124-aa26-49e7-bd5e-9f4c55c75d0a
Tak to mám ale krásné… Ještě si s tím budu hrát a pak pošlu css.

Jen dotaz, přidal jsem si vlastní cache, ale s ní mi to zároveň vzalo všechny waypoints.
Jde to nějak jednodušeji? Napadlo mě proč nelze přímo vložit kód cache.

Jen kontrolní dotaz: pletu se, nebo je to jen pro PM?

Dain a Olik: jojo, CacheStats je celkem ok, pouzival jsem ho doted.

Pixies: Super, pekny!!

Stanley: Tak uz by to melo byt opravene. Dodelal jsem i moznost vygenerovat si nove heslo.

Jinak to tam nedostaneš.

Jo a jak tedy s tou vlastní cachí? Poradí někdo.

Přikládám css šablonu.
http://pixies.cz/cache/pixies_layout.zip

myšlenka volně editovatelných textů se mi taky moc zamlouvá a ideálně kdyby ještě každý mohl přesně ovlivnit co do statistiky zahrnout a co ne (každý řádek/oblast možnost on/off) ale to vidím asi moc jednoduše… jinak zatím díky za nástroj na jednoduché statistiky…

Mozna bych i poradil, ale nechapu otazku.

muzu ji dat do zipu nebo na ni mas copyright?

to jde, lze i menit poradi jednotlivych bloku, samozrejme nelze vyjmout nekolik kesek nebo vyjmout vsechny kesky s obtiznosti 1, protoze se za ne kacer stydi :wink:

13:09 jsem se ptal…

Prostě jak se zbavím waypoints.

Mrkni mi do profilu a až dole na konci statistiky a pochopíš.
Jinak css dej do zipu. Žádný copyright si nečiním.
Jen kdyby obrázky mohly být nahrány na jiný web a tedy i znovu nalinkovány.
Nevím jak se v tom moc budu ještě rýpat.

Aha, tohle jsi myslel. To sis nejak podivne vygeneroval ten GPX s vlastnimi keskami z geocaching.com. Ale kdyz mi ho posles, tak se na to podivam.

Jo to je možné, jen nevím jak na to.
Stáhl jsem si ho přímo z webu cache. Nahoře GPS eXchange file.
Předpokládám, že prográmek stejně tahá data z webu, takže by stačilo zadat kódy do programu a ne složitě stahovat a nahrávat gpx.