Geo-5y 600!

Gratuluju šílenému zakladateli šílených keší ke zdolání šestikila. Jen tak dále!

Vidím, že Ostrava jede, Ostrava se nedá!!! Gratuluju a fandím!

[color=blue]Připojujeme se ke gratulantům, ať se ti stále daří!

Ivo a tým[/color]

Majitel nápaditých keší, autor vtipných logů a jak jsem zjistil akční "kaczor". Tak ať Ti to jde i nadále od ruky, od hlavy (do hlavy) a od nohy.

Přecedo velká gratulace :slight_smile:

Tak gratulace z Evropy. At ti to tam v tom uhli slape i nadale :-).