Gratuluju šílenému zakladateli šílených keší ke zdolání šestikila. Jen tak dále!
Vidím, že Ostrava jede, Ostrava se nedá!!! Gratuluju a fandím!
[color=blue]Připojujeme se ke gratulantům, ať se ti stále daří!
Ivo a tým[/color]
Majitel nápaditých keší, autor vtipných logů a jak jsem zjistil akční "kaczor". Tak ať Ti to jde i nadále od ruky, od hlavy (do hlavy) a od nohy.
Přecedo velká gratulace ![]()
Tak gratulace z Evropy. At ti to tam v tom uhli slape i nadale :-).