Geo-apríl

Vzhledem k tomu, že event Geo-apríl se kvapem blíží, prosím všechny účastníky o upřesnění počtu osob.

Zatím se přihlásilo 8 kačerů nebo týmů (předpokládám 13 osob).

Napište všichni, kolik osob za Vás přijede. - kolombo zatím rezervuje místo s jídlem pro cca 15 osob od 15 do 17 hod někde v Josefově dole - misto se dozvíte na eventu.

Napište také Vy ostatní, kteří jste ještě nanapsali “will attend” - mám na mysli zejména ty dva, kteří říkali, že přijdou.

Ostatní jsou samozřejmě také zváni. Platí upozornění, že místo je přístupné jen na běžkách nebo na sněžnicích.

Nemusíte chodit “až” na uvedené souřadnice, po 11 hod. budeme hlavně kolem keše Protržená přehrada - GCQE9B.

Ti, kterým bude málo vykopávání zmíněné kešky, mohou zkusit štěstí na nové keši Mrtvý les - GCTZG7 (odhaduji tak 1 hod.cesty na běžkách).

Jestli je někdo bez dopravy - Moharela psal, že může vzít až 3 kačery. Také kolombo by mohl vzít někoho, kdo přijede autobusem do Liberce - jinak se chystá přiběhnout na běžkách.

Už se těšíme.

Plánovali jsme také účast na akci, ale neplánovaně jsem spadl ze žebříku a mám zlomený kotník, takže mám na 5 týdnů vystaráno :-(. Snad někdy příště. Docela rád bych se s nám podobnými “blázny” potkal osobně, nejen virtuálně na webu …

Škoda, snad někdy příště.

Kolombo píše:
Log Date: 3/30/2006
Podle informací ze Správy CHKO Jizerské hory je snehu stále dostatek, zatím taje
predevsím v nizsích polohách. Kvalita snehu je nevalná, nejspíse bude po celé trase
spinavý rozbredlý firn.
Je predbezne domluveno místo pro cca 10-15 lidí v Pensionu U Elisky, je to prímo u
cesty.
Je nejaký zájemce o dopravu autem z Liberce do Josefova Dolu?

V kolik by se z toho Liberce vyjíždělo? Ideál by byl v nejaké návaznosti na bus Student agency. Takové ty posilové autobusy z Liberce do Bedrichova kazdou pulhodinu uz asi nejezdi… (zatím nezávazný dotaz - sobota je jeste daleko a prace je hodne, ale tak nejak jsem puvodne na tuto sobotu planoval posledni letosni bezky…)

No, asi podle toho, kdy by přijela delegace z Prahy :slight_smile:

Posilové už opravdu nejezdí a jediný rozumný autobusový spoj jede v 8:00 na Bedřicho a až do Hrabětic.

Ale to už je tak na chlup, je to ještě 15 km na lyžích a cca 300 m převýšení.

[quote]

PODĚKOVÁNÍ

  Všem účastníkům prvního geo-aprílu, kačerům, psům i jiné havěti, a také dvěma nováčkům - malémujaponci za pěknou saturninovskou taškařici (doufám ale, že to nebude často opakovat) a týmu vosa, kteři jako jediní zdolali (FTF) odlehlou keš Mrtvý les založenou pro případné dravce na tomto eventu. I když mají pocit, že přišli pozdě na event, potěšili mě.
Fotky a logy popisující cestu na běžkách a na sněžnicích, přehazování sněhu a volfiho lezecký výkon k záchraně “Vltavy” najdete na:

GCTT5T Geo-apríl / Vyzvednutí "Morany" (Event Cache) in Liberecký kraj, Czechia created by RaRoch

V hospodě U Elišky jsme se dohodli, že by to byla dobrá tradice - tešíme se proto na přístí geo-apríl. Doufám, tam uvidíme i Vás, další blázny.