Geo@Benedikt a Margitka #200

Kamaráde, kamaráde, zase jsi mě dostal kdyžs dostal dvoustovku dřív než já a věz, že pokud ve středu zkoušku udělám tak než ty budeš mít 250, tak já budu mít 300 :-))

Blahopřeju! Možná ti v Chřibech udělám pro radost jednu cache s témata motorkářských srazů, když už to všechny ostatní obyvatele nemotorkáře štve, tak snad někomu to udělá radost :slight_smile:

Děkujeme za gratulaci i výzvu a jak Marge správně poznamenala: “Stejně je Miták lepší, protože těch 200 dřív než on máme jenom díky odlovu toho, co on založil.”

I my se připojujeme ke gratulaci. My se pomaličku přibližujeme k první stovce. A je pravda , že ze začátku nám Geo@Benedikt opravdu moc pomohl. Tak zpětně dík a brzy v klubu stovkařů nazdar!!

Jo dvoustovka tak to je už vážné… Blahopřeji.

Velká gratulace !!!

Kozeny, vidim, ze valite o 106. Pridavam se ke gratulantum a do dalsi stovky preji hodne zajimavejch kesi. Doufam, ze k nim budou patrit i ty spolecne odlovene.

Blahopřejeme k další metě.