Geo.Benedikt@CZ má 1 000 keší

Benedikt včera oslavil svoji tisícovku společným FTF na půl roku odolávající Dalešické přehradě. Gratuluji.

Původně sliboval něco v tom smyslu, že po tisícovce poskvrní pravou část svého profilu a založí nějakou kešku. Možná by ale mohl zůstat i dál živým exponátem a nevzdávat se českého prvenství kešera s maximem odlovených a žádnou nezaloženou keší :slight_smile:

To nám to v Brně nějak přibývá 1000ovkářů. Gratulujeme. A kdy že bude bude ta první založená:p?

No teda - v tom zmatku v Dalešicích jsem úplně zapomněl pogratulovat.
Takže: Supergratulace, jste skvělí, jen tak dál a ať vás to baví i nadále :):slight_smile:

Takže i já byl u toho a nezbývá než gratulovat. Fotodokumentaci ke slavnému okamžiku jsem přiložil já a Kněžda ke svýmu logu na Dalešické přehradě - Geocaching

A to se nám Benedikti nějak rozjeli … ještě před měsícem jsme měli prakticky stejný počet … a přitom mi jich do litříku chybí ještě přes šedesát …

No samozřejmě nemůžu nepogratulovat :stuck_out_tongue: Takže mockrát gratuluju k tomu litru a jsem rád, že to nakonec dopadlo celý tak, jak to dopadlo :slight_smile: Byl to super zážitek celej ten odlov :wink:

P.S.: Jinak si teda na tomhle místě neodpustím ještě jednu gratulaci a to všem, kteří odlovili onu tisícou cache společně s náma a to včetně K2 teamu! Gratuluju!!! B)

Z Hané taky posílám gratulaci. Ať se daří stále dál:).

No myslim, ze nejvetsi gratulace v tomto vlaknu by meli dostat vsichni ti co kesky zalozili protoze jinak by ben a spol zadneho litru nedosahl a pokud nic nezalozi tak mu u druheho litru smaznu logy at se tak moc neraduje B)

P.s.: takze vam prejeme dalsi super zazitky pri kesovani, jooo gratulace je hlavne pro cast teamu nezneho pohlavi fotky co jsme videli na eventiku byli super :smiley:

Blahopřejeme Margitce i Benemu k významnému cacherskému mezníku. Série přehrada a její finálka je důstojným místem k metám. Hodně dalších úspěchů přejí D+H.

Taky gratuluju :slight_smile:

Gratulujuuuuu.
Ještě, že ses vzchopil Bene, jinak sme tě s Darkem už měli.
Už se pomalu dohodněte komu se bude dávat pupendo.
Navrhuju rozdělení: Tobě pupendo a Margitce pusu. Nebo?

Přidávám se ke gratulaci a jsem rád, že jste si to podle vašich logů užily i přes problémky, za které se omlouvám. Tak snad někdy na eventu Ahoj:D

Gratuluji

[color=blue]Gratulujeme k litříku a těšíme se na tu první založenou…:wink:
Ivo a tým[/color]

Marge a Bene gratuluju a hlavně se nepouštějte do žádných větších akcí a nic nezakládejte, ať v tom nenecháte Loleho samotného :smiley:

Skvele!!! Moc gratuluji a vitam v pavilonu.