Hurá, tak konečně si Benedikt všechno zalogoval a nic není tajné, takže i jemu musím ještě pogratulovat, v Brně se nám teď vyskytlo příliš mnoho kulatin, zdá se [:)] Takže hurá směrem k tisícovce, ať se daří jak se patří...
Ulovení pětistovky předcházelo úmorné, ale fajn lovení v Olomouci, s darkem bychom mohli povídat... Třeba jak nás Benedikt s Marge nutili makat na jejich pětistovce a jelikož to byli oni, kdo zajišťoval dopravu, tak nám nic jiného nezbývalo než držet hubu a krok [;)]