Geo.Benedikt - půltisíc

Hurá, tak konečně si Benedikt všechno zalogoval a nic není tajné, takže i jemu musím ještě pogratulovat, v Brně se nám teď vyskytlo příliš mnoho kulatin, zdá se [:)] Takže hurá směrem k tisícovce, ať se daří jak se patří...

Ulovení pětistovky předcházelo úmorné, ale fajn lovení v Olomouci, s darkem bychom mohli povídat... Třeba jak nás Benedikt s Marge nutili makat na jejich pětistovce a jelikož to byli oni, kdo zajišťoval dopravu, tak nám nic jiného nezbývalo než držet hubu a krok [;)]

Povinná gratulace, když užs mi dneska dělal sparing partnera: Blahopřeju [<:o)][+o(]

Samozřejmě taky gratuluji.

Je zajímavé, že brněnské kulatiny se scházejí najednou po vlnách. Jednou to takhle začlo a od té doby hledáme celkem všichni stejnou rychlostí :)

 

Gratuluji a přeji hodně dalších úspěchů a zábavy.[H]

Janse pullitr je doma. Tak vzhuru na dalsi mety. Moc gratuluji.

I my se připojujeme k řadě gratulantů. Ať Vás to s Margitkou stále baví a přináší jen radost.[^]

P.S. brněnská úroda výročí je úžasná, to by se skoro vyplatila hromadná gratulace [;)]

Velká půlgratulace (nebo půl velké gratulace?) z divokého Západu na Dálný Východ! Ať se daří i nadále [Y]

Z kopců nad Brnem letí velká gratulace i dalšímu z kulatých jubilantů. Ať to frčí i nadále[Y]!!!

Blahopřejeme k dosženému počtu nalezených krabic. Pěkné číslo. Přejeme mnoho dalších úspěchů.