Geo get - basic member

Existuje nějaký způsob, jak dostat svoje "found" cache do GeoGetu, pokud jsem pouze basic member?

Zkus si třeba přečíst ostatní thready z téhle skupiny… B)

Koukal jsem tam i předem - ale nějak prostě si s tím nevím rady - tak aspon nahod, Kterej thread:(

Dobre, shrnu:

  • v kazdem pripade, at jsi co ches,muzes s sve nalezu oznacit rucne, a t vcetne casu.

  • tvoje nalezy se dokazi pripadne i oznacit samy, pokud v dobe importovani dat bude tvuj FOUND log zrovna mezi poslednimi peti logy u listingu cache.

Kdybys byl PM, tak v pocketquery jsou vzdy vsechny tvoje logy, takze tam to funguje skvele. U BM je tu cesta jak to resit, a to prolejzanim tvych nalezi na webu gc.com, ale to jeste Geoget neumi.