Geo PDA s příslušenstvím

Zdravím ,
pžřešel jsem na smartfouna, tak s velkou lítostí prodávám s finačních důvodů N520. http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?p=0&a=240&pc=

Cacheval jsem s ním 3 roky > má velký display tak to byla pohoda hlavně s Ozim a mapamy 1:10 000 :slight_smile:

Kdo by měl zájem může se zůčastnim mojí aukce
http://aukro.cz/show_item.php?item=585321434
Případně na emailu [email protected]