GeoAnimals Team 200

Blahopreju k 200 keskam dosazenym a preju hodne stesti k stovkam dalsim… ktere pri soucasnem tempu nebudou trvat dlouho :slight_smile:

I my se připojujeme s přáním svým novým geokamarádům. Ať Vám i třístá, pětistá, tisící přinese tolik krásného jako Vaše dvoustá první cache.

Pro nezasvěcené: jejich 201. byla ověnčena spoluprací a virtuálním se seznámením s autory, tedy námi. Jen tak dál.

Posilam velkou gratulaci k harnici, ktera potvrzuje, ze tato zabava se teamu vryla pod kuzi. Preji dalsi hezke cvhvilky se sipkou !