GeoBakalářka z GeoJihu

Ahojky všem,
máme na vás drobnou prosbu z geojihu (www.geojih.cz :slight_smile: )

Máťa (moje manželka a /nejen/geopartnerka) píše bakalářku na geotéma "Proč se hraje geocaching" (studuje obor pedagogika volného času na tf.jcu.cz … tak se tam to téma krásně vejde :wink: ) … součástí bakalářky je i geoanketka "proč hraješ geocaching".

Chtěli bychom vás proto požádat o (pokud možno pravdivé) zodpovězení ankety na http://mata.geojih.cz, zabere to asi tak 5minut času. Pro účastníky ankety je připraven drobný geobonus v Jč kraji :slight_smile:

Děkujeme moc každému, kdo se zapojí :slight_smile:

Happy geocachig a moc pěkný velikonoční týden

McHa & Máťa

zajímavé bude počíst si o výsledcích, doufám, že je sem dáš.

odesláno.

odesláno.
Ať to vyjde!

Zatim nejlepší dotazník, co jsem tu vyplňoval. Zdálo se mi, že z toho může být něco zajímavého, tak ať to vyjde!

odoslane, drzim palce pri obhajobe :slight_smile:

odesláno…

vyplněno

Vyplněno

Taky vyplneno. Doufam, ze pak taky das vedet vysledky … :wink:

Taky :slight_smile:

Vyplňeno. Ať vám ta zkouška vyjde…

odesláno - díky bonusu, to jeden jako když najde, ale i tak - snad už ty geobakalářky budou u konce, jistě existuje i milion jiných témat :slight_smile:

Odeslano :slight_smile:

Vyplněno :slight_smile:

odeslano

Je to tam milostivá … :wink:

Pěkný dotazník!
Nad tou poslední otázkou jsem se musel dokonce zamyslet :slight_smile:
Nebylo snadné vybrat jednu věc.

Moc pěkný dotazník - vyplněno a odesláno

Taky jsem to naklofal. Pěkný dotazník. A pěkně dlouhý. Tak ať se daří.

máš to tam… docela balzám po tom, co mi poslala tuhle jedna holka ze Stoda… to byl růžovej hnus a otázky o ničem…