Ahojky všem,
máme na vás drobnou prosbu z geojihu (www.geojih.cz )
Máťa (moje manželka a /nejen/geopartnerka) píše bakalářku na geotéma "Proč se hraje geocaching" (studuje obor pedagogika volného času na tf.jcu.cz … tak se tam to téma krásně vejde ) … součástí bakalářky je i geoanketka "proč hraješ geocaching".
Chtěli bychom vás proto požádat o (pokud možno pravdivé) zodpovězení ankety na http://mata.geojih.cz, zabere to asi tak 5minut času. Pro účastníky ankety je připraven drobný geobonus v Jč kraji