Geobláznoviny na Sněžce

V pátek jedeme s Volfim a Kacas kolem 15,00-16,00 na geobláznoviny. Našel jsem ubytování v kempech http://www.pension-herman.cz/cz/default.htm , ale dle mého ještě lépe v kempu Peklo na 50 34.942 015 51.406. Je to asi 20 km z Pece. Budeme moci svést ještě dva lidičky. Výhodou kempu je, že budeme moci popít všichni dohromady. Počasí viz. zde http://czech.wunderground.com/global/stations/11643.html . Těšíme se.

Ten kemp vypadá dobře, asi mě to zláká k účasti na téhle akci :wink:
Jo a budu mít konečně svoje georazítko, tak by jsme ho tam mohli vyzkoušet a pokřtít a zapítB)

este je k dispozicii hotel priamo v Peci za 300 Kc za noc. Nevyhoda - cena, vyhoda - je to v Peci. Ale kludne som za kemp, len aby mali vsetci plus minus odvoz v aute z kempu pod Snezku.