Máte někdo zkušenost s tímto programem? Má cenu ho kupovat za cca 50 dolarů?
Zdá se že jde stáhnout demoverze, tak ji vyzkoušej a dej sem vědět, když už jsi to nakousl…
Je to trial verze na 67 dnů a zatím to vypadá dobře, jen nevím jak tam dostat mapu.
Elektronickou mapu např. z Mapesource, tam nemohu dostat a co se týče nascanované, je to hnus a nevím proč bych to měl dělat, když jsou elektronické. Víte tedy někdo něco o tomto programu?
Zalezi, k cemu to chces pouzivat. Me to prijde jako kombinace EasyGPs (zdarma) a zobrazeni na skenovane mape - to muze byt i vyhoda protoze jsou v nejake podobe dostupne prakticky pro libovolnou oblast globusu. Kreslici nastroje jsou uz i v Mapsource ale s vektory namisto scanu (Mapsource na CD s kazdou mapou Garmin, lze stahnout i z netu - zdarma). Na spravu PQ si vsichni vybrali GSAK, existuje i program Watcher (zdarma), ktery by mel delat neco podobneho jako GSAK. Nejsem PM, takze pocket queries nepouzivam, ale pokud nechces zkusit Watcher, tak dat 20$ za GSAK je asi lepsi nez 50$ za neco jako Geobuddy.