Tak a už to vím, proto to hlásím do světa! 2000!!! Posílám velké gratulace!!!
Hlavně aby nám vydrželo!!!![]()
Gratuluji !
To už je parádní (závislost) !
ZCh
Týýý voe! Moc gratuluju! Jenom abys to nepřehnal s rychlostí, když už jezdíš s dvoulitrem…![]()
Tak to je nářez:o, máš slušný záběr, gratuluju:D !!!
Taky posílám velkou gratulaci! B) A co na to říká marekl? ![]()
No už si to s ním virtuálně vyřizuji napřímo ![]()
Nádhera, paráda, super, sqělé!!! A máme tady čtrnáctého dvoulitráčka!
Další Geomaniakální lovec piksliček!! :D:D:D:D:D:D:D
Opravdu slušný výkon, jen tak dál 3000 jsou na dohled.
Aj aj aj, co s těma 2000 budeš dělat? ![]()
Gratulujeme
Gratulujeme!
no tak to se musím ke gratulaci taky přidat, jelikož je to nejbližší kačer od mých Brněnských-domovských souřadnic
třeba se mi za pár desítek let taky poraří tohle číslo ![]()
Margitko a Bene, posíláme velkou gratulaci k dvoutisícové metě. Jak jsem předpovídal, došlo k tomu Bene v co jsi nevěřil. Přejeme, ať úspěch ve Vašem životě má vždy navrch. Těšíme se, že se brzy zase někde potkáme. D+H
To je proste probehnuti velke mety !!! Moc gratuluji a at vas sipka vede porad spravne a pohodove zmaknete dalsi mety.
[color=blue]Teda, nabrali jste pěknou rychlost! Gratulujeme, ať se stále daří…
Ivo a tým [/color]
Osobně jsem přál telefonicky. Tak ještě jednou a veřejně. Seš Borec!
Gratuluju.
Já si tedy myslím, že už "to" má od narození, ale i tak gratuluji.:D:D:D