GEOBULVAR INFORMUJE! Geo.Benedikt@CZ už "to" má!

Tak a už to vím, proto to hlásím do světa! 2000!!! Posílám velké gratulace!!! :wink: Hlavně aby nám vydrželo!!!:slight_smile:

Gratuluji !
To už je parádní (závislost) !

ZCh

Týýý voe! Moc gratuluju! Jenom abys to nepřehnal s rychlostí, když už jezdíš s dvoulitrem…:wink:

Tak to je nářez:o, máš slušný záběr, gratuluju:D !!!

Taky posílám velkou gratulaci! B) A co na to říká marekl? :wink:

No už si to s ním virtuálně vyřizuji napřímo :slight_smile:

Nádhera, paráda, super, sqělé!!! A máme tady čtrnáctého dvoulitráčka!

Další Geomaniakální lovec piksliček!! :D:D:D:D:D:D:D
Opravdu slušný výkon, jen tak dál 3000 jsou na dohled.

Aj aj aj, co s těma 2000 budeš dělat? :slight_smile:

Gratulujeme

Gratulujeme!

no tak to se musím ke gratulaci taky přidat, jelikož je to nejbližší kačer od mých Brněnských-domovských souřadnic :slight_smile: třeba se mi za pár desítek let taky poraří tohle číslo :smiley:

Margitko a Bene, posíláme velkou gratulaci k dvoutisícové metě. Jak jsem předpovídal, došlo k tomu Bene v co jsi nevěřil. Přejeme, ať úspěch ve Vašem životě má vždy navrch. Těšíme se, že se brzy zase někde potkáme. D+H

To je proste probehnuti velke mety !!! Moc gratuluji a at vas sipka vede porad spravne a pohodove zmaknete dalsi mety.

[color=blue]Teda, nabrali jste pěknou rychlost! Gratulujeme, ať se stále daří…

Ivo a tým [/color]

Osobně jsem přál telefonicky. Tak ještě jednou a veřejně. Seš Borec!
Gratuluju.

Já si tedy myslím, že už "to" má od narození, ale i tak gratuluji.:D:D:D