GEOCACHEŘI TRUTNOV- PEC pod SNĚŽKOU

Geocacheři tutnov- směr pec pod sněžkou.. Velka upa… jsem z velke upy a hledam kešery v mem okolí a tak kdo je odněkud poblíž tak se prosím ozvěte mohly by jsme se někdy domluvit na nějaký společný odlov nebo tak.. :wink:

to se tu opravdu nikdo nenajde?

Trutnov, klidne se hlasim.. B)

koukam, Ty mas nalezenou jen jednu mou kes? sup, sup :stuck_out_tongue:

EDIT: a prijed v patek na event, klidne geokombajnem :slight_smile:

na trutnovsky envent tekuty kapřík sem se bohužel nemel jak dostat :frowning: jinnak o se tyce tvych keši tak se ti pokusim udelat radaost aspom zatim s trutnovskejma mysterkama…:slight_smile:

Zdravím sousedy..

Společný odlov?
Jsem spíš vlk samotář. A když, tak až na Jaře, až sleze sníh…

Teď bych byl velmi protivný a nevrlý …
1.Vánoce,
2. Zima
3. :@sníh… sice ho není mnoho…

chápu ono by to ted ani moc vhodné obdobý nebylo … ale na jaře se domluvíme popř eště z nekym

to se opravdu nikdo další neozve?

posunuji do předu v diskuzi..

..:slight_smile:

.

Hlásím se jako další zájemce, jsem z jedné vesničky 2 km od úpice, ale velice rád se s Vámi zůčastním nějaké akce, určitě mi napište na mail [email protected] , at zažijeme něco nového. Nejradši mám vícedení eventy, ale jsem pro i za jenodenní. Takže kdyztak napite, díky, už se teším, zed v zime se nudím a mé okolí není pro kešky moc nakloněné, považují mě za blázna, najde se taky takový (á) ?

P.S. geokačerkám se vůbec nebráním :slight_smile:

slaava tak se to trochu rozrůstá … na jaře se eště kontaktujem.. pokud možno tak sem pište i vaše e-maily díky .. mě můžete kontaktovat na [email protected] :wink:

tak posouvam na vrsek fora

No jsem z Jaromere, takze Trutnov a dale by nemel byti problem…:wink:

Mno…jsme z Trutnova tak bych to šlo…Sháníte ještě lidi , jestli jo tak mi prosím napište MAil : [email protected] …jo a nemam gps

zase posouvam…

Mno tak ..jakožto nezkušený kačer se rád někam zajedu podívat a lecčemu přiučit :slight_smile: