Geocacherska hymna :)

Mili kaceri, kacerky a kacercata, uz je to tu - mame hymnu [:D]

http://www.youtube.com/watch?v=taRPwYe1EYA

Dobra haluz [H] 

[:D][Y]

Tak to je fakt dost hrozný. Obzvláště se mi líbila čoudící kytara. :-))))

:smiley:

Ja radej Magellan. [;)][:D]

To je humus Velebnosti. [:(]

Chudáci se pokoušejí asi napodobit Iron Maiden. [8-)]

Hlavne to nezkousejte doma [:|]

hmm nevim..nejak me to nejede, takze se podivam treba jindy



No ale Magellanman to v Cechach od papiroveho Mapasaura zatim dost dostava, jestli se nepletu :-).

Rockuje to pekne, zlaty osumdesaty. Skvela garmini reklama :-), uz to mam v MP3 playeru. Dik za link.

Kdo byl na EVENTU U LAKOMCE mohl slyset prvni cesko verzi keserske verze po malych upravach ji prepisu sem na forum.

[quote] CIRA: Kdo byl na EVENTU U LAKOMCE mohl slyset prvni cesko verzi keserske verze po malych upravach ji prepisu sem na forum.

[/quote]

Nezapomeňte na riffy. Bez čoudící kytary by to nebylo ono [:D] 

He he, a budeme se to, Šamánku náš, muset povinně učit? Jako státní hymnu na základce? Mohli bysme to pak zpívat v pozoru na eventech… A tančit na stolech [8-|]

Tak to je fakt hrůza…