Mili kaceri, kacerky a kacercata, uz je to tu - mame hymnu [:D]
http://www.youtube.com/watch?v=taRPwYe1EYA
Dobra haluz [H]
Mili kaceri, kacerky a kacercata, uz je to tu - mame hymnu [:D]
http://www.youtube.com/watch?v=taRPwYe1EYA
Dobra haluz [H]
[:D][Y]
Tak to je fakt dost hrozný. Obzvláště se mi líbila čoudící kytara. :-))))
![]()
Ja radej Magellan. [;)][:D]
To je humus Velebnosti. [:(]
Chudáci se pokoušejí asi napodobit Iron Maiden. [8-)]
Hlavne to nezkousejte doma [:|]
hmm nevim..nejak me to nejede, takze se podivam treba jindy
No ale Magellanman to v Cechach od papiroveho Mapasaura zatim dost dostava, jestli se nepletu :-).
Rockuje to pekne, zlaty osumdesaty. Skvela garmini reklama :-), uz to mam v MP3 playeru. Dik za link.
Kdo byl na EVENTU U LAKOMCE mohl slyset prvni cesko verzi keserske verze po malych upravach ji prepisu sem na forum.
[quote] CIRA: Kdo byl na EVENTU U LAKOMCE mohl slyset prvni cesko verzi keserske verze po malych upravach ji prepisu sem na forum.
[/quote]
Nezapomeňte na riffy. Bez čoudící kytary by to nebylo ono [:D]
He he, a budeme se to, Šamánku náš, muset povinně učit? Jako státní hymnu na základce? Mohli bysme to pak zpívat v pozoru na eventech… A tančit na stolech [8-|]
Tak to je fakt hrůza…