Geocaching.com a server too busy :(

Posledni dobou nejak geocaching.com nestiha, porad na me vyskakuje stranka Server is Too Busy, na to ze je to v podstate i placena sluzba a pro me ted uz je, me to docela stve :frowning:

chapu pokud by to byl nejakej komunitni serve, kterej spravuje parta kamaradu,ale tohle je server filrmy, ktera si na tomhle postavila bussines :frowning:

Na mne tedy “Server is Too Busy” porad nevyskakuje, za posledni mesic se mi to stalo jen dvakrat, a to na GC.COM lezu VELMI casto. Spise mi prijde, ze se situace oproti lonsku dost zlepsila.

Co se tyka toho nastvani a jeho oduvodneni - uz to tu bylo drive take nekolikrat rozebirano. Je to dano uhlem pohledu na vec a snadno bychom se mohli ocitnout v podobne debate jako ve vlaknu ohledne podmineneho logovani, takze se k tomu vyjadrovat nebudu :slight_smile:

hmm to je vivny, ja proste uz vcera vecer nemmoh nic zalogovata a dneska tady ne :frowning:
kdyz si dam vypis nejaky kesky, tak mi to hodi tuhle chybu :frowning:
Fakt jsem z toho zpruzenej, obcas uz se mi i stalo, ze to vratilo, ze na servru je nedostatek pameti, ale to za chvili zas bylo ok.
Asi ty MS technologie zas tak kluci z Geocaching.com nemaj moc zmaknuty

Není problém u tebe? Já chodím na GC.COM velmi často a nic takového nepozoruji, naopak se situace o mnoho zlepšila proti začátku roku.

Popravdě řečeno - do dnešního rána jsem s GC.com problémy neměl. Jo, možna tato hláška vyskočila 2x za celou dobu, co Geocaching děláme. Ale zrovinka dneska, kdy jsem potřeboval zapsat naši první uloženou cache, blbne to od samého rána (cca od 6ti hodin). Nakonec se to teda v nějakém “funkčním mezičase” povedlo…

Vcera a dneska opravdu nejake problemy byly, a ocekava se, ze nezmizely uplne - viz oznameni a prosby uzivatelu, aby nekdo konecne dal zrat tem kreckum, na kterych Groundspeak provozuje server.

Ano taky jsem si toho posledni dobou vsiml, ale chce to chvili pockat a zkusit znovu. Nejpozdeji do 10-ti minut se tam dostanu.

Se ani nedivím, že ten server pořád kleká. Hromada lidí začíná používat geotoad atd. a tím se zátěž zbytečně zvyšuje. Kdyby uvolnili PQ pro všechny tak věřím, že by to ustalo. Druhá varianta je detekovat a blokovat použití geotoadu, ale tím by si moc kamarádů mezi lidma taky neudělali…

no nevim jestli je problem u me, ale zlobilo me to uz vecra doma od cca 10h vecer a dnesk v praci to samy a to mame dost slusny pripojeni :wink:
A kdyz to chlase server is too busy, to vypada, ze maj nejaky problem z vyrizovanim pozdavku, nekdy to jde ,ale dost casto to na me dneska vyhodi tuhle hlasku :frowning:

Mne se při vyhledávání stává dost pravidelně že je mi řečeno “Timeout occured”. Asi to chce na GC.com chodit v době kdy Amíci chrní … :slight_smile:

Ja bych rekl spis naopak-prave kdyz Amici chrni (odhaduji tak kratce po pulnoci USA casu) delaj nejcasteji udrzbu a pak to holt nechodi-jak dnes kolem 8h ranni naseho casu, kdy mi to rovnez neslo, ale v 10h uz v pohode. Odpoledne a vecer, kdy maji Amici “primetime”, me to problemy nikdy nedelalo.

Jojo, chce to GC.com pouzivat v dobe, kdy jsou Amici venku na keskach :smiley: !

Jojo vcera to vypadavalo ale dalo se tam dostat…dneska se mi to skoro nedarilo a kdyz sem logovala tak se mi dokonce log poslal 2x a pak sem musela hodne trpelive mazat. Maji problemy :frowning:

Pravda, tentokrat, po dlouhe dobe, maji opravdu dost velke problemy. Tak snad to brzy daji do kopy

Potvrzuji. Všiml jsem si toho včera ráno.

Mily Spuzvo, zkus davat pozor na ty napisky quote v spicatejch zavorkach a nepsat text sve odpovedi mezi ne, jinak trosku dost splyva s tim, na co odpovidas. A musim si prihodit, dnes jsem se jeste od rana nedostal na gc.com ani jednou. (za jak dlouho mi nastoupi zrychlene dychani, zpoceny celo, tres koncetin… jako abstak? no uvidime :]] )

Jak to mam napsat, aby to bylo ok? Takto?

Hmmm, s tím abstákem na tom neco bude… Nejak mi nechutna kafe, kdyz si k nemu nemohu cist logy kolegu hledacu…