Ahoj,
Omlouvám se za možná stupidní dotaz,který už byl možná probírán, ale pan google nějak nezabral.Možná jsem se blbě ptal.
Po dlouhé době jsem se snažil se přes své PDAčko (LOOX 560) pomocí GPRS přistoupit na stránky geocaching.com (WINDOWS Mobile 2005, OPERA) a místo klasické stránky tak jak je přístupná z PC se mi zobrazila jakási "divná" stránka s reklamama na sponzorované odkazy. Žádné vyhledávání keší, žádné zalogování. Stala se nějaká změna, že pokud někdo přistupuje z mobilního zařízení, musí mít zaplacen PREMIUM MEMBERSHIP, aby měl z PDA přístup na "klasický web geocachingu???.
Souvisí to nějak s inzerovanou fičurou "Build Pocket Queries" pro premianty
no, rád bych, ale nevím ja udělat capture z PDA. A foťák mám dneska doma. zítra přiložím. Každopádně vypadá to jako kdyby DNSka špatně přeložila. (zkoušel jsem přístup jak přes GPRS, tak přez firemní wifi)
JJ, dik. Zjistil jsem že mě opera blbla pořádně, pozor na ni. Vytrvale mi tam ládovala nějakou stránku asi z keše, když jsem smazal historii začalo to fungovat jakože normálně, do okamžiku kdy jsem se snažil přihlásit.Po vyplnění přihlašovacích údajů jsem se snažil několikrát zmáčknot tlačítko LOGIN a nic se neděje. IE maká úplně normálně!!! Celkem škoda, jelikož jsem na tu operu fakt zvyklej!!!
já používám v krajních případech pro přístup na gc.com mobil a službu web n walk, což je vlastně opera. Už delší dobu se nemužu prokousat přes LOGIN. Z počátku vše valilo a nebyl problém se přihlásit, ale už todelší dobu vůbec nejde. Je to pěkně blbý, protože mám paušál a ten je jen při přístupu přes web n walk, tudíž přes operu. Tady je asi každá rada drahá co?
Nevím jestli pak nebudu obcházet paušál. V mobilu mám i operu mini co jsem si instaloval sám, ale ta není t-mobile tudíž není web n walk (tj. není dělaná výhradně pro t-mobile) a pokud zvolím připojení přes operu mini, pak mi normálně účtují datový přenos, přestože mám paušál. Ten se vztahuje pouze na web n walk operu.
Jo to asi v rámci paušálu nebude. Po devíti letech u TM jsem zrušil smlouvu na paušál. W’N’W se dá pořídit pouze k hlasovému paušálu a to mi bylo k ničemu.
Na webu TMo bylo napsane, ze muzes pouzit bud jejich WnW nebo klidne i klasickou Operu. Ve vyuctovani jsem to ovsem mel zauctovane, takze jsem to reklamoval, uznali to a penize vratili.
Ale nevim jak je to ted, ja to zkousel loni na podzim…
Já jsem aktuálně nainstaloval na svém PDA iPAQ h2210 Operu Mini 8.60 pro PPC2003. Na stránku GC.COM se normálně dostanu, ale nefunguje mi login (tlačítko LOGIN nereaguje v mé konfiguraci).
Abych neplácal bludy, tak jsem si Operu Mini do PDA nainstaloval. Bohužel jsem na net připojen pomocí notebooku přes CDMA modem O2 a ještě k tomu ActiveSyncem. Nějak se mi to podezřele chová, takže zatím žádný rozumný závěr (ASUS router mám bohužel na reklamaci). Co se týče položky Settings, tak tam zatím nic závadného nevidím.