geocaching.com na PDA

Ahoj,
Omlouvám se za možná stupidní dotaz,který už byl možná probírán, ale pan google nějak nezabral.Možná jsem se blbě ptal.

Po dlouhé době jsem se snažil se přes své PDAčko (LOOX 560) pomocí GPRS přistoupit na stránky geocaching.com (WINDOWS Mobile 2005, OPERA) a místo klasické stránky tak jak je přístupná z PC se mi zobrazila jakási "divná" stránka s reklamama na sponzorované odkazy. Žádné vyhledávání keší, žádné zalogování. Stala se nějaká změna, že pokud někdo přistupuje z mobilního zařízení, musí mít zaplacen PREMIUM MEMBERSHIP, aby měl z PDA přístup na "klasický web geocachingu???.
Souvisí to nějak s inzerovanou fičurou "Build Pocket Queries" pro premianty

Asi měsíc zpátky mi to frčelo normálně.

Díky moc za info

W.

u mě OK ( Windows CE 4.21. , Explorer)

Vlož screen obrazovky svého prohlížeče v PDA a bude jasno.

no, rád bych, ale nevím ja udělat capture z PDA. A foťák mám dneska doma. zítra přiložím. Každopádně vypadá to jako kdyby DNSka špatně přeložila. (zkoušel jsem přístup jak přes GPRS, tak přez firemní wifi)

a zkoušel jsi Explorer ? Mně opera na gc.com trochu blbla.

JJ, dik. Zjistil jsem že mě opera blbla pořádně, pozor na ni. Vytrvale mi tam ládovala nějakou stránku asi z keše, když jsem smazal historii začalo to fungovat jakože normálně, do okamžiku kdy jsem se snažil přihlásit.Po vyplnění přihlašovacích údajů jsem se snažil několikrát zmáčknot tlačítko LOGIN a nic se neděje. IE maká úplně normálně!!! Celkem škoda, jelikož jsem na tu operu fakt zvyklej!!!

Já mám PDA s PPC2003. Zkusím nainstalovat Operu Mobile 8.60 a vyzkouším.

já používám v krajních případech pro přístup na gc.com mobil a službu web n walk, což je vlastně opera. Už delší dobu se nemužu prokousat přes LOGIN. Z počátku vše valilo a nebyl problém se přihlásit, ale už todelší dobu vůbec nejde. Je to pěkně blbý, protože mám paušál a ten je jen při přístupu přes web n walk, tudíž přes operu. Tady je asi každá rada drahá co?

Zkus Betu 4 Opery Mini. U trojky mně to taky blblo.

Nevím jestli pak nebudu obcházet paušál. V mobilu mám i operu mini co jsem si instaloval sám, ale ta není t-mobile tudíž není web n walk (tj. není dělaná výhradně pro t-mobile) a pokud zvolím připojení přes operu mini, pak mi normálně účtují datový přenos, přestože mám paušál. Ten se vztahuje pouze na web n walk operu.

[quote]
chipoliny napsal/a:

Jo to asi v rámci paušálu nebude. Po devíti letech u TM jsem zrušil smlouvu na paušál. W’N’W se dá pořídit pouze k hlasovému paušálu a to mi bylo k ničemu.

Tím se bohužel můj problém neřeší:-) v tomto případě mám asi smůlu, ale nevadí. dík

Handy Geocaching má minimální objem přenostu dat, když už nefunguje brandovaný prohlížeč TM. Myslím, že časem bude i nová verze od TM a zase budeš OK. :slight_smile:

Handy G. taky občas používám, ale tam mi zase nejde připojení k serveru. Vždy mi to napíše, že můj session vypršel, nebo že je potíž na geocaching.com

nainstaloval jsem novou verzi Handy G. a valí, takže aspon tak.

Na webu TMo bylo napsane, ze muzes pouzit bud jejich WnW nebo klidne i klasickou Operu. Ve vyuctovani jsem to ovsem mel zauctovane, takze jsem to reklamoval, uznali to a penize vratili.

Ale nevim jak je to ted, ja to zkousel loni na podzim…

Já jsem aktuálně nainstaloval na svém PDA iPAQ h2210 Operu Mini 8.60 pro PPC2003. Na stránku GC.COM se normálně dostanu, ale nefunguje mi login (tlačítko LOGIN nereaguje v mé konfiguraci).

jj, dokonce žádné "skriptové" tlačítko na gc.com mi v Opeře nefungovalo :frowning: Mám něco špatně nastavené ?

Abych neplácal bludy, tak jsem si Operu Mini do PDA nainstaloval. Bohužel jsem na net připojen pomocí notebooku přes CDMA modem O2 a ještě k tomu ActiveSyncem. Nějak se mi to podezřele chová, takže zatím žádný rozumný závěr (ASUS router mám bohužel na reklamaci). Co se týče položky Settings, tak tam zatím nic závadného nevidím.

Operu Mini 4 bohužel není možné bezplatně používat s tarifem Surf+ od T-Mobilu, jelikož používá jiný proxy server. Viz clanek na Mobilmanii http://www.mobilmania.cz/default.aspx?server=1&article=1116525