Geocaching.cz - statistika

Ahoj, poradi mi nekdo, co udelat (nastavit), abych se zobrazil ve statistice kaceru, ktera je jednou z voleb v levem menu na teto strance? Zatim jsem se tam nenasel a neprisel jsem na to proc. :frowning: Diky! :smiley:

Proč tam nejsi je uvedeno v upozornění na té stránce se statistikou.

Do prehledu se zapocitavaji jen navstevnici referencnich kesi, jejichz seznam je uveden pod statistikami. Pokud jsi zadnou z techto kesi nezalogoval, tak se tam nezobrazis.

No, tak to jsem fakt slepec! :o
Dik za upozorneni a omlouvam se za zbytecne vlakno … snad se to uz nestane … :slight_smile:

Cau, chtel jsem se zeptat, jak se dá nastavit na geocachingu v profilu napr. mapa ČR a tam prehled kesek co jsem ulovil (cervene puntiky). Koukal jsem, ze tuto mapu maj i normalni Member, takze to neni pouze pro Premium. Diky za odpoved :wink:

A už máš nějaké nalezené?

Protože, kdo hledá, tak najde. Třeba odkaz Návod by mohl pomoci :slight_smile:

Tuším že tu někde byl na to skript, kterým se ze svých nalezených krabiček vygeneruješ ten obrázek a ten pak uložíš do svého profilu na gc.com. není to nic automatického…

přihlašes se na geocaching.cz ke svému účtu, na www.geocaching.cz/nalezy.php zadej svoje nalezené kešky a dole máš odkazy na mapy s nálezy (je tam i odkaz na postup, jak to celé nevyplňovat ručně)

jo jo diky zkusim to :wink:

díky moc, o této funkci jsem nevěděl, nemusím to dělat ručně.

Možná by to chtělo tu stránku maličko přerovnat. Protože většina voleb je dole, pod seznamem nalezených keší a ta stránka je tedy delší a delší.

Přitom by stačilo vidět vršek tabulky a volby pro práci se soubory pro nahrání dat o nálezech. Určitě častěji nahráváme soubor s daty, než projíždíme celou tabulku nálezů.

Myslete trochu na PaBu, vždyť zavaří kolečko na myši :slight_smile:

Že by PaBa neznal klávesové zkratky CTRL + HOME a CTRL + END?