Zajímavé… Dále mi není jasné, proč někdo dělá stránku o geocachingu a píše že se zříká jakéhokoli hledání. Občas ta stránka nejde - záleží na připojení. Možná je to právě registrací domény.
Ať je to jak chce, zase mi to připomíná odtržení od .COM jako v SK, HU…
Doufám že se tajemný “M” taky ozve.
Milan