Ahoj, rád bych upozornil na thread http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=2&thread_id=6271&pid=61799#post_61799 kde je link na GC hlášky (blíží se keš, blíží se mystery keš atp.) do TomToma. Jsou namluvené Eliškou.
Dále prosím pokračujte v tamtom fóru a do tohoto nepřispívejte. Díky