lidi prosim poradte mi jak zacit a co udelat?uz jsem se zaregistroval mamgps modul evolve a nokii n70 s navigaci tom tom ale nevim jestli potrebuju jeste nejakej program atd.dekuji brunda
Mno co se tyka potrebnych informacich o tom kde co najit a jak vsechno logovat, odkazu te na Wikipedii (odkaz nahore)
- a co se tyka software, tak na foru je i oddil software pro mobilni zarizeni. Co dodat, tomtom je dobry na priblizeni ke kesi vozidlem, na kole atd, ale vlastni dohledani kese, tam nepomuze, doporucim ti VlkGPS - Java software, ktery spolupracuje s GPS BT moduly a je schopen dovest te "sipkou" k mistu ulozeni, ale nevim zda bude podporovat tvuj modul.