Geocaching je fakt infekční...

Mám od června v laborce na stáži kolegu biologa z belgického Monsu, je specialistou na ekologii čmeláků a občas s ním navštěvuji “čmeláčí ráje”. Před nedávnem jsme takhle “pracovně” navštívili Oblík a Ranou ve Středohoří a já tam při té příležitosti za Michellova netajeného zájmu položil dva pokládky. Jako správný terénní biolog Michell má GPS, byť mne neznámý typ PDA-GPS. Minulý víkend jsme prozměnu navštívili Pálavu, nám to nedalo a ulovili jsme pár místních kešek. Tentokrát již milý Michell aktivně čmuchal s námi a mikro na Kočičí skále dokonce objevil jako první. Sice se nezapsal do logbooku, pripisovali jsme ho k nasemu logu.

Jaké bylo mé překvapení při pondělním ranním vpádu do laborky, kolega mi s úsměvem od ucha k uchu hlásil že už má account na GC.com a právě loguje Dívčí hrady… zvolil nick Yodabel, neb ho studenti na universitě obcas nazývají master Yoda (a Yoda uz na GC.com je…). Už si zjistil že v Monsu (jako v celé frankofonní Valonské oblasti) moc keší není a tak plánuje místa, kde že uloží své vlastní poklady.

Dnes ráno mne prosil o asistenci u Lenina (nemá tady DF), už ho o víkendu našel a teď potřebuje tu fotku jak hraje Vladímira Ilijiče. Také už lovil ve Stromovce… To že jsme nakazili neteř s manželem či několik kamarádů, to mne nepřekvapuje, ale můj milý Blegičan mne překvapil opravdu dokonale :). A jak je aktivní… :slight_smile: Je to jak Ebola…

Michale, asi te budeme muset dat do karanteny na uzavrenem oddeleni. Bez GPS a internetu!!! Jinak se te infekce nezbavis. A kazdou novou cache pred zalozenim ti prineseme ukazat k okenku.

Jo jeste jsem zapomnel, ja tu infekci roznasim taky, tak mi drz na tom infekcnim oddeleni misto.

Mam obavy, ze uz take patrim mezi bacilonosice, mimoto na nasem patre v ustavu se pohybuji 3 nakazeni jedinci - to uz je koncentrace hranicici s pandemii. A to neberu v potaz, ze ve stejne budove je dalsi vyznamne ohnisko teto nebezpecne choroby.

Prosím pozdravuj ode mne tvého kolegu. Setkali jsme se spolu na Oblíku. A že mu přeji hooodně moc ulovených i položených keší a spoustu stejně krásných zážitků, které geocaching přináší nám všem. Díky.

Yodabel už toho logoval více minulý týden. Hlavně že se mu to zatím líbí. Jinak k těm čmelákům, sám jsem se posledně divil, když jsem byl u rodičů začátkem září (cca 1 km od Secret stone of Altar), kolik jich tam letos je.