Geocaching mapa s filtry i pro BM

Možná to někoho potěší: napsal jsem pro Operu User Javascript (viz http://www.opera.com/browser/tutorials/userjs/), který na Geocaching mapě vypne omezení filtrů, které jsou normálně jen pro PM.

Soubor patchgcmap.txt přejmenujte na patchgcmap.js a umístěte do složky s uživatelskými JavaScripty.

Dost možná, že by to šlo přepsat i pro FireFox.

Nejaky podrobnejsi navod pro Lamicku by nebyl? Ja totiz nevim jak to vlozit :smiley: jinac vypada to zajimave

V Opeře dej > Nástroje > Nastavení > Pokročilé volby > Obsah > Nastavit JavaScript …dole si nastavíš do jaké složky budeš ty skripty strkat a do té pak taky plácneš ten patchgcmap.js

Vytvoř někde složku (např. userjs), dej do ní ten skript a v nastavení Opery (Nástroje -> Nastavení -> Pokročilé volby -> Obsah -> Nastavit Javascript -> Javascriptové soubory uživatele) nastav cestu do této složky.

Hned jsem to vyzkoušel, ale nějak to nic nedělá :frowning: ani po zavření a znovuotevření Opery. Chová se to stejně jako předtím.


Verze
9.63
Sestavení
10476
Platforma
Win32
Operační systém
Windows XP

diky je to moc pekna prace :wink:

Díky Pe_Bo mně to funguje bezchybně. Ani jsem nemusel restartovat Operu.
Škoda, že to není pro Firefox:(.

dr.vota .. ještě musíš mít povolený JavaScript (je to v té záložce Obsah, zaškrtávací políčko)

Není třeba restartovat Operu. Stačí ev. reload stránky.
Když zadáš adresu "opera:config", tak v sekci User Prefs musíš mít zatrženo "User JavaScript" a správně nastaveno "User JavaScript File" na cestu ke script souborům (ne jméno skriptu, jméno složky!, název je zavádějící). Ten skript musí mít příponu .js

Javascript musí být povolen (ale to považuji za samozřejmé), jinak by ti stejně nešli geocaching stránky.

PS: Tou mapou se myslí odkaz typu: "Geocaching;

Tak potvrzuju funkčnost, v průběhu ledna mi expirovalo PM a nějak se nemám k prodloužení.

S userjs zkušenost mám a reload stačí. Dík moc :))

btw, předpokládám že tu budeš pokládán za zloděje a veřejně ukřižován… Lidi jsou takoví.

Samozřejmě - zase jeden, co je mu líto zaplatit někomu za jeho práci (i gc.com musel někdo naprogramovat, udržovat a platit treba energie za provoz serveru) a raději porušuje daná pravidla. Navíc k tomu nabádá i ostatní.:frowning: Lidi až takoví nejsou, to hlavně čecháčci jsou takoví…

Já to vidím jako roztomilou výzvu. Tohle mikro udělátko asi nikoho od PM clenstvi neodradi. Kdo chce pohodli tak si urcite rad priplati.

Já to vidím jako porušování pravidel hry, ale to je v Čechách národním sportem, takže o co jde, že?

Napiš prosím, o která pravidla se jedná.
A když už píšeš, že v Čechách, tak piš prosím ty Čechy s velkým písmenem na začátku, abys neporušoval pravidla ty (v tomto případě pravopisná).

Pravidel stanovených Groundspeakem, provozovatelem této hry, ale to je jedno…

To jsem povolený měl, ale nešlo to. A dnes ráno to funguje. Díky.
P.S. autor bude bezesporu za tento čin postaven na hranici z listingů PMO keší a upálen :slight_smile:

PM na rok stojí tolik co polovina jednoho mého víkendového nákupu. Pokud to ale někomu stojí za to…

No jo, tak tam maj chybu…

Ve stránce je stále následující text, ale koukám, že si to usnadnili…



// note to script kiddies..
// setting the pm flag to true won't actually enable 
// the features as the data returned from the server will still be incorrect


No, nebude to trvat dlouho, oni si to opraví :slight_smile:

Mapa je šikovná, ale to hlavní, co má PM, to není :slight_smile:

Nechtěl bys to přepsat ještě na Grease monky pro FF? :smiley: