Zdravim.. Chci se zeptat zda neni program pro geocaching primo pro Windows Mobile.. Diky..Jestli se to tu uz resilo tak se omlouvam
Co treba Beeline, pripadne Handy geocaching pustenej pres Javu.
Bezkonkurenčně OziCE ![]()
já jedu na Beeline
Takových programů je hodně, např. RicheeseGPS, GPS tuner a pod. Osobně ale taky dávám přednost Ozimu ![]()
Přímo pro GC je asi nejlepší beeline, jdou tam offline zobrazit listingy…teda pokud v tom máš nahraný PQ.
Asi nejlepší je OZI, umí to, co Beeline, máš tam offline listingy (výborné je použít na jejich zpracování MoZiGo na PC) a navíc si v něm můžeš otevřít libovolné mapy.
A geoscout taky neni k zahozeni… kazdy si musi najit, co jemu vyhovuje ![]()
Dá se použít i Locify (nástupce Handy Geocaching) či Garmin Mobile XT ve spojení s nějakou topografickou mapou…
tak HG jem na HTC Raphaelu nespustil, Locify taky nejak nefaka a na VGA displeji naprosto nepouzitelny …
Vito Navigátor II
Díky všem za rady, stáhnul jsem několik programů které postupně vyzkouším..Ani jsem netušil že jich na MW je tolik
Zamykam