Geocaching sahá až ke hvězdám

Tak si prohlížím na Google Earthu hvězdnou oblohu v okolí souhvězdí Persea a najednou na mě mezi hvězdami vybafnou keše. Třeba budeme jednou kešovat i ve vesmíru. Jen by mě pak zajímalo, jaký souřadný systém budeme používat :slight_smile:

No jen mám trochu strach kolik bude stát novej geopovoz :slight_smile:

Tudle mě napadlo, jestli už existuje nějaká keška v prostoru Second Life :slight_smile:

Tyjo zrovna před pár minutama jsem si pročítal web Second Life a uvažoval nad tím, jestli pak už pak tam mají i Geocaching :smiley:

Geocaching je zkrátka všude, až budeme staří takbudeme lovit pouze virtuálně. Už se nemůžu dočkat, to bude vzrůšo…

I když teď mne napadá - takový geocaching je ve hrách už odpradávna - v takových PRG kdy jsme hledávali schované klíče, poklady, svitky a podobně po všech koutech lokací… :slight_smile:

Hm něco jako geocaching se skutečně ve hrách objevovalo např v Planescape Torment a i v jiných RPG hrách od Black Isle mají vlastní souřadnicový systém obrazovky a jsou tam poschovávány speciální předměty a drobnůstky tak velikosti několika pixelů. Vlastně takové microcache :slight_smile:

V Diablu zase byly large kesky na kazdym kroku, ani ne moc maskovany, a v nich spooousty geocoinu a jinejch darecku ;-D
Ale zase byly hafo zamudlovany :stuck_out_tongue_winking_eye:

No, a v adventurách se člověk občas nevyhnul "pixelhuntingu", já konkrétně mu familiérně říkám "pixlahunting" B)