najde se par geokaceru z litovelska pripadne olomoucka, kdo by se podelil o naklady za dobirku, mam v planu neco si nechat poslat z http://www.shop.gcsproduction.cz/
nebo pokud nekdo jezdi do praglu a byl by ochoten neco privizt?
![]()
plis presunte to nekdo do TB sekce
dik ![]()
Je to tam. ![]()
dik ![]()
a k otazce, tak co najde se teda nekdo?B)
Proč jezdit do praglu, když ta firma sídlí v Hranicich?
no jo, ale prodejna je jen v praglu
uz sem napsal dotaz do hranic ![]()