Geocaching v Bratislavě

Zdravím, ve středu jedu na 3 dni do Bratislavy. Poradí někdo nějakou pěknou multinu? Nejlépe multinu, při které bych prošel delší vzdálenost a odlovil okolo nějakou tu tradicional keš.

Několik jsem si jich vybral, ale není nad radu zkušených kačerů.

Díky :slight_smile:

Ahoj, líbila se nám multina GCT2B6, mysterky GCJZAV, GC119MF a GCPTGH (tu poslední jsme nenašli).

me se libily tradicky: GC1FJ0Z, GC1FJ0 a v pripade, ze pujdes lovit mezi 9. a 17. hodinou tak i tahle: GC1M056

po okoli jich je jeste dostatek k mensimu kombajnu. Az na tu prvni jsou vsechny drive-in … nemel jsem moc casu, takze jsem daval jen jednoduche tradicionalky…

Díky moc za inspiraci :slight_smile: