Geocashing po česku a nejen po Česku

viz zde

Najdete si souřadnice, hledáte, najdete poklad a z něj si vezmete cash… Trochu mi to připomíná hledání bankomatu :slight_smile:

Tak to je fakt síla… :o:o:o:o:o:o:o:o

hehe sranda clanek…ale z GS na to asi byli pripraveni…protoze odkaz na GC.com funguje;)

No jasně, provozovatelé si obvykle kontrolují nejčastější překlepy v doménových jménech. Takže je docela prozřetelné mít jak geocaching, tak geocashing. Stejně jako google a gogole, kde na gogole už není porno, ale google :wink:

Ideální by bylo ještě upozornění, že jste přišli z domény s překlepem, které zobrazit na správné doméně…

Myslel jsem že správně je geocaching. To bude asi nějaká nová hra :slight_smile:

Nedávno jsem měl sbírat pro náš klub nějaké peníze a na net jsem pod vlivem svého nového koníčku napsal že můžou platit buď převodem nebo cache :smiley:

Nějak mi nejni jasný, kde vzal evidentní ne-cacher iniciativu, aby na tohle téma napsal článek, páč tohle vypadá jak od někoho, kdo o keškách ví jen odněkud z doslechu nebo jakožto mudla omylem našel kešku. Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic by jim to napsal lépe a ještě navíc vtipně.

Tak odkaz uz bohuzel nefunguje :frowning:

Asi to opravují nebo rovnou stáhli - psal jsem jim "korekturu"…

Máte to někdo uložené v původním znění?

Odkaz funguje
http://www.e-dovolena.cz/clanky/tipy-na-vylet/geocaching-po-cesku-a-nejen-po-cesku-358.html
Geocashing zmeneno na Geocaching :wink:

Ale ty odkazy dole sou špatně furt.

To by na ně bylo už moc :smiley:

proč to komentovat vlastně, že?

Fonetická shoda je dokonalá a kdo trvá na jednotlivých písmenkách je hnidopich.
Navíc, na aktivity Groundspeaku to sedí lépe než původní název. :smiley:

Hm netusim z jake je to cache ale je to podezdrele - Midlanovo razitko tam neni na FTF pozici ale az hluboko v davu cacheru.

..netusim z jake je to cache..

Na jednom z obrázků jsou čitelné souřadnice N 50°42.127’ E 15°21.275’
a to by zhruba odpovídala… možná [cache]GC11GJR[/cache]?

[cache][/cache]

Dnes sen nasel Cashku ve Slupi Byl to vořech…XD