Mám geocoin germany 2008. nejde mi ho aktivovat.všechno je vpořádku,kod.
No a co by jsi chtel delat? Jestli ho mas aktivovany, tak ho muzes soupnout do nejaky kesky, nebo se na nej jen koukej
Moc jinych moznosti neni… ![]()
Nojo, nejak moc nerozumim tomu, co s tim coinem chces…nasel jsi ho a nevis co s nim? Co geowiki? Trosku to zkus specifikovat..
:DB)Jdu si rypnout:
geocoint - geocoin
germeny - germany
To: Fantazy Tob
Nerejpej ![]()
Pravda je taková, že lze provozovat i takzvaný GeoCointus, záleží na místě. ![]()
Nevim jakou mas presne minci na mysli, ale jestli je od Oakcoins, tak pro aktivaci budes muset vyplnit na teto strance http://www.oakcoins.com/activate/unnum.html svou emailovou adresu a ten kod na te minci. Po odeslani ti to rekne aktivacni kod. Ten si opises (zapamatujes) a pote provedes aktivaci na strance http://www.geocaching.com/track/activate.aspx?trknum= kde vyplnis ten kod na geominci a ten kod ktery jsi si predtim opsal/zapamatoval.
Snad ti to pomuze.
Jestli je to GeoCoin, ktery jsi nasel v kešce [cache]GC1K0H8[/cache], tak ho nemusíš nikde aktivovat, stačí když ho jen zaloguješ.
Postup:
- Na domovské stránce Geocaching.com klikni vlevo na trackable items
- Do okenka Enter the Tracking Number of the Item: napiš kód na TB/Geocoinu
- poté vpravo nahoře klikni na Found It? Log it!
- Vyplň typ logu (v tvém případě retrieve), datum, znovu napiš kód Geocoinu a pod to napiš nějakou poznámku a nakonec submit
- raduj se!
A vůbec, proč to sem píšu! Nejdřív než se na něco zeptáš přečti si Geowiki: http://wiki.geocaching.cz/wiki/Hlavní_strana