Zdravim, chci se zeptat jestli budou ještě někdy k mání české geocoiny?? diky
v obmedzenom mnozstve su este k objednaniu u Kozlika, v roku 2007 bude nova edicia
- to je doterajsi plan
Ok, dík
Zdravim, chci se zeptat jestli budou ještě někdy k mání české geocoiny?? diky
v obmedzenom mnozstve su este k objednaniu u Kozlika, v roku 2007 bude nova edicia
- to je doterajsi plan
Ok, dík