Geocoiny

Zdravim, chci se zeptat jestli budou ještě někdy k mání české geocoiny?? diky

v obmedzenom mnozstve su este k objednaniu u Kozlika, v roku 2007 bude nova edicia :slight_smile: - to je doterajsi plan

Ok, dík